امروز: يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳
درباره ما

به حول و قوه الهی و به یمن حضور همدلانه و همگرایانه تولید کنندگان و فعالان صنعت ماکارونی استان البرز، انجمن صنفی کارفرمایی صنعت ماکارونی استان با هدف ارتقای کیفی و کمی تولید، افزایش صادرات و حمایت از تولید کنندگان این بخش و باستناد ماده 131 قانون کار و آئین نامه مصوب 71/10/09 هیئت وزیران در تاریخ 92/03/18 تشکیل و شروع به کار نمود.

خبرنامه
برای اطلاع از به روز رسانی ها و آخرین اخبار مرتبط با انجمن در خبرنامه اینترنتی ما عضو شوید :
اعضای انجمن
آخرین اخبار
۱۴۰۱/۱۰/۵ | گروه بندی :
دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنفی کارفرمایی صنعت ماکارونی استان البرز
۱۳۹۳/۱۲/۲۰ | گروه بندی :
براساس نتایج دومین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی استان البرز ده نفر از اعضای ائتلاف توسعه پایدار البرز با رای فعالان اقتصادی بر کرسی های این اتاق نشستند.
۱۳۹۳/۱۲/۱۳ | گروه بندی :
دبیر کارفرمایی صنعت ماکارونی استان البرز ائتلاف مورد حمایت این انجمن در دومین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان البرز را معرفی کرد.
۱۳۹۳/۱۲/۱۰ | گروه بندی :
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز گفت: خروج از تورم و رکود تنها با تولید و عرضه کالای داخلی میسر می‌شود.
اطلاعیه های انجمن
جدیدترین محصولات شرکت ها
نظرسنجي
اطلاع رسانی اخبار مربوط به صنعت مواد غذایی چقدر مفید است ؟


رای  نتایج
تماس با ما
     
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به انجمن صنفی کارفرمایی صنعت ماکارونی استان البرز می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!